Drone Garantisi

Drone Garantisi; Normal şartlar altında garanti kapsamı dışında kalan kullanıcı kaynaklı kaza ve kırım ihtimallerine karşı *DJI ürününüzü GNC+ güvencesiyle koruma altına alabilirsiniz. Böylelikle sürpriz ücretlerle karşılaşmadan teknik servisimiz tarafından cihazınızın onarımı sağlanır.

Drone Garantisi Nasıl çalışır?

GNCHobi veya başka bir satıcıdan aldığınız DJI ürününüze teknik servisimiz tarafından gerekli kontroller sağlanır. Cihaz koruma paketi için uygun ise tarafınıza olumlu olarak dönüş sağlanır.

Drona Garantisi Nedir?

Drone Garantisi 12 Ay boyunca uçuş sırasında oluşabilecek kazaların GNC+ Teknik Servisi tarafından bedelsiz bir şekilde tamir edilmesi hizmetidir. Koruma paketini yeni bir DJI cihazı ile birlikte satın alabileceğiniz gibi, mevcut cihazınız için de satın alıp kullanabilirsiniz. Koruma paketini, var olan cihazınız için almak isterseniz 0 (850) 308 46 50 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayıp cihazınız hakkında gerekli bilgileri vererek koruma paketi uygunluğunu sorgulatabilirsiniz. Koruma Paketi Kapsamı: Bu paket bir kasko veya sigorta poliçesi değil bir teknik servis hizmetidir ve Özel Şartları uygulanmak koşuluyla; sadece beraberinde alınan drone modeli için; 1.Kullanıcı kaynaklı Çarpma, Düşme sonucu oluşacak, cihazın fonksiyonunu engelleyecek kırılmalar, 2. Deprem hariç her türlü doğal afet sonucu oluşan hasarlar, 3. Yangın, Yıldırım ve İnfilak sonucu oluşacak hasarlar, 4. Kavrulma, Kararma, Duman ve İs sonucu oluşacak hasarlar, 5. Yüksek voltaj, Kısa devre ve Endüksiyon akımının etkisinden oluşan hasarlar, Paket kapsamına alınmıştır. İşbu paket kısmi onarım gerektiren hasarları 1 (bir) defaya mahsus kapsam altına alır. Teminat Dışı Kalan Haller (İstisnalar) 1. Şarj cihazı, pil, hafıza kartı, orijinal veya yan sanayi bilumum aksesuarlar ile ilave donanımlar, 2. Unutma, kaybetme ya da unutulduğunu, kaybedildiğini zannetme, 3. Sıvı teması sonucu doğan korozyon hasarları, 4. Yankesicilik, Aşırma; Yankesicilikten maksat; kamuya açık alanlarda (toplu taşıma araçları, pazar, alışveriş merkezleri, iş yeri, cafe, restaurant, konser alanları vb. gibi) kullanıcının farkına varmadığı hırsızlıklar, 5. Cihazın, çizilmesi, lekelenmesi, iç ve dış yüzeyinde meydana gelebilecek sıyrık, çizik gibi estetik kusurlar, 6. Cihazın, normal kullanımından doğan aşınma, yıpranma, çürüme, paslanma, oksidasyon hasarları 7. Cihazı çalan kişiye kendi eliyle teslim etmek ya da kişiyi tanımak (Emniyeti Suistimal), 8. İşbu koruma paket, kullanıcının 18 yaş ve üzerinde olması şartıyla geçerlidir. 18 yaşından küçüklerin uğrayacağı veya uğratacağı, tam ziyan ve kısmi hasarlar, 9. Ağır ihmal, kasıtlı zarar vermek, Ağır ihmalden maksat; cihazın uçuşa yasaklı bölgelerde, kritik batarya seviyelerinde uçurulması gibi kullanıcının gerekli koruma ve önlemi almadığı hasarlardır. 10. Deprem

Call Now ButtonTıkla Ara